Een andere kijk op het leven
In de cursus ‘Voluit Leven’ gaat het er niet om jezelf te veranderen, maar om een andere kijk op het leven te krijgen en bewuste keuzes te maken. Dit wordt geleerd door middel van mindfulness-oefeningen; gerichte aandacht in het hier en nu. Daarnaast is het belangrijk een goede balans te vinden in het accepteren van dingen die niet veranderd kunnen worden en te investeren in dingen die echt belangrijk zijn en waar wel invloed op uitgeoefend kan worden.
De cursus bestaat uit 8 bijeenkomsten op:
- 6 mei
- 13 mei
- 27 mei
- 3 juni
- 10 juni
- 17 juni
- 24 juni
- 1 juli
De bijeenkomsten zijn van 15.00-17.00 uur in Bennekom. Door de cursus te volgen krijgen deelnemers meer kijk op eigen patronen en hoe met pijn en leed om gegaan wordt. Er wordt aandacht besteed aan het observeren en accepteren wat er in jezelf omgaat, minder te oordelen en milder te worden.
Geïnteresseerde inwoners van de gemeente Ede kunnen zich aanmelden via tel. 026-3124483 of preventie@propersona.nl. Vooraf zal er een kennismaking zijn met de cursusleider.
We vragen deelnemers het cursusboek van € 30 zelf te betalen. Het volgen van de cursus is gratis.