Servicepunt 0318 752222

Bel Me Terug

Individuele stage

Jouw opleiding

Soort stage

Meer weten?

Vmbo

Oriënterende en snuffelstage

Afdeling Opleidingen
E-mail: opleiding@opella.nl

Vmbo

Leerwegtrajecten

Afdeling Opleidingen
E-mail: opleiding@opella.nl

Vmbo

Maatschappelijke stage

Mail naar: vrijwilligers@opella.nl

Mbo:
Verpleegkundige of Verzorgende opleidingen (niveau 1 t/m 4)

Stage in verpleging of persoonlijke verzorging

Afdeling Opleidingen
E-mail: opleiding@opella.nl

 

Mbo:
SPW-opleidingen

Stage als activiteiten-
of woonbegeleider

Afdeling Opleidingen
E-mail: opleiding@opella.nl

Mbo:
Administratieve opleidingen

Stage bij administratie, boekhouding of secretariaat

Afdeling Personeelsadministratie
E-mail: personeelsadministratie@opella.nl

Mbo:
Facilitaire dienstverlening

Stage bij huishouding, receptie, keuken, restaurant of technische dienst

managers Services
E-mail: skluijtmans@opella.nl, mblij@opella.nl

 

Hbo

Afstudeeropdracht

Afdeling Opleidingen
E-mail: opleiding@opella.nl

Hbo:
Verpleegkunde

Stage in verpleging

Afdeling Opleidingen
E-mail: opleiding@opella.nl

Hbo:
SPH
 

Stage bij algemeen maatschappelijk werk en thuisbegeleiding

Afdeling Maatschappelijke dienstverlening
E-mail: haznadi@opella.nl

Hbo:
Maatschappelijk werk 
 

Stage in maatschappelijke dienstverlening

Afdeling Maatschappelijke dienstverlening
de stageplekken voor schooljaar 2015-2016 zijn inmiddels ingevuld

Hbo:
Communicatie

Stage bij communicatieadvies

Communicatieadviseur
E-mail: jvdhoek@opella.nl

Hbo:
Personeel en arbeid

 

Stage bij personeelszaken

Afdeling Personeel & Opleiding
E-mail: wervingenselectie@opella.nl

Hbo
Facility management

 

Stage bij facilitaire dienst

Managers Services
E-mail: skluijtmans@opella.nl, kvdijk@opella.nl

Hbo:
Ergotherapie

Stage als ergotherapeut

Afdeling Ergotherapie
E-mail: ergotherapie@opella.nl

Hbo:
Fysiotherapie

Stage als fysiotherapeut

Afdeling Fysiotherapie
E-mail: fysiotherapie@opella.nl

Hbo:
Logopedie

Stage als logopedist

Afdeling Logopedie
E-mail: logopedie@opella.nl

Hbo:
Oefentherapie

Stage als oefentherapeut

Afdeling Oefentherapie
E-mail: oefentherapie@opella.nl

Wo:
Opleiding tot arts

Stage als arts in verpleeghuis of hospice

Medisch coördinator
Telefoon 0318 752200

 

Terug naar vorige pagina